Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Regionální obchodní zástupce pro SM,JM,VČ,JČ, Praha a okolí, Šumperk

Pozice:
Regionální obchodní zástupce pro SM,JM,VČ,JČ, Praha a okolí
Zaměstnavatel:
ÚSOVSKO FOOD a.s.
IČO:
60192011
Oblast (okres, kraj):
Šumperk
Obor práce:
Finance
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

Kontakt: emailem, telefonicky
Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání
- zkušenosti a znalosti z oblasti FMCG na obdobné pozici min. 2roky
- očekáváme proaktivní a týmový přístup, dobré organizační a vyjednávací schopnosti
- časová flexibilita

Náplň práce:
- budování a rozvíjení vztahů u svěřených zákazníků v daném regionu
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a následné zajištění celého procesu
- obchodní vyjednávání s klientem, domlouvání obchodních podmínek, promo akcí a marketingových aktivit - úzká spolupráce s KAM
- zpracovávání související dokumentace, reportingy, tvorba prodejních plánů, následné analýzy a vyhodnocení

Výhody:
- Stabilní pracovní pozice v rostoucí firmě
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- Práce na HPP
- Mzdové ohodnocení od 30.000 odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici
- 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Zuzana Janíčková
Telefon:
583484123
Počet zobrazení inzerátu:
66×